Linda Casa Frente Mar- Praia De Porto Belo
Linda Casa Frente Mar- Praia De Porto Belo ligt op 10 minuten met de auto van Of shore Scallops en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.
Het Gemeentelijk Natuurreservaat Capybara is op 2 km afstand gesitueerd. Dit vakantiehuis bevindt zich in de buurt van natuurlijke bezienswaardigheden zoals Water Park Porto Das Aguas. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Porto Belo Island, gelegen binnen 15 minuten rijden verderop.
Linda Casa Frente Mar- Praia De Porto Belo beschikt over een badkamer met een bidet, een apart toilet en een douche.
De keuken van deze villa is uitgerust met een koelkast, een oven en keukengerei, en is voorzien van een eetgedeelte. Gasten kunnen genieten van een maaltijd in Sorveteria Bonatti Pereque, gelegen binnen 150 meter loopafstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia da Lagoa4283 km
- EcoCulture Center Adventure House699 km
- Univali EcoMuseum698 km
- Cachoeira da Praia Triste4280 km
- Porto dos Piratas1566 km
- Parque Aquatico Porto das Aguas.1761 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder39 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Zithoek
- Patio
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Linda Casa Frente Mar- Praia De Porto Belo van de luchthaven Ministro Victor Konder?
Linda Casa Frente Mar- Praia De Porto Belo ligt op 43 minuten rijden van de luchthaven Ministro Victor Konder. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Linda Casa Frente Mar- Praia De Porto Belo?
Gasten van Linda Casa Frente Mar- Praia De Porto Belo kunnen eten in Restaurante e Pousada Blumenauense restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Linda Casa Frente Mar- Praia De Porto Belo?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in Linda Casa Frente Mar- Praia De Porto Belo. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Linda Casa Frente Mar- Praia De Porto Belo?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Porto Belo zijn Of shore Scallops en het Pereque, die respectievelijk op 2 en 1 km van Linda Casa Frente Mar- Praia De Porto Belo liggen. Daarnaast is Water Park Porto Das Aguas (1,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.